- Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Küçükçekmece Şubesi, Şube Kodu: 867 , Hesap No: 64520230-5001 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


DERNEĞİMİZ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 17 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DA YAPILACAKTIR.YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 24 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ AYNI SAATTE NİSAPSIZ OLARAK YAPILACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULUR


" PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "   İLGİLİ BAKANLIK/BAKANLIKLARA 30.11.2016 TARİHİNDE RESMİ OLARAK BAŞVURUDA  BULUNULMUŞTUR.

TÜM İÇ DIŞ KUMSAL HALKINA HAYIRLI OLSUN.

 


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "

İLE İLGİLİ BAŞVURUMUZUN İLK CEVABI GELMİŞTİR.

GELEN YAZIDA BİRKAÇ EKSİKLİK BİLDİRİLMİŞ,

TAMAMLANMASI İSTENMİŞTİR.

DUYURULUR..


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ"

ÇED RAPORU ÇIKMIŞTIR.


Hafta sonu gezi düzenlenecektir tüm üyelerimizi bekliyoruz.


Mehmet Demir vefat etmiştir ailesine sabır yakınlarına başsağlığı dileriz.


Önümüzdeki hafta Betül Yıldırım oğlu İlker Yıldırım evlenecektir tüm dostlarımızı düğüne bekleriz.


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,7874   3,7942
EURO 4,6369   4,6453
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Kanal İstanbul'a yabancı akını
  Uzakdoğu'dan Avrupa'ya, 20 ülkeden yabancı yatırımcı Kanal İstanbul ve 3'üncü Havalimanı'nı radarına aldı. Yabancılar 2 bin dönümlük arazi satın aldı Devamı..

   Başkanlık hızlandırıldı çünkü geçim derdi oyunu bozabilir
  Pazartesi röportajında bu hafta, ekonomist, yazar Mustafa Sönmez’e 'Ne oluyor, Türkiye nasıl bir krizle karşı karşıya?' diye sorduk. Serpil İLGÜN Devamı..

   Doğal sit alanı tarihe karıştı: Bakanlık korunacak alanların sınırlarını yeniden belirledi
  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen çalışma kapsamında Türkiye genelinde 2,5 milyon hektar sit alanı gözden geçirildi. Kimi yerler sit alanı olmaktan çıkarılırken, 'sit alanı' kavramı da tarih oldu. Artık jeolojik dönemlere ait, ender bulunan ve olağanüstü özelliklere sahip yerler 1., 2. ve 3. derece... Devamı..

   Avrasya Tüneli'ne Açılmadan Zam Geldi!
  20 Aralık'ta açılışı gerçekleştirilecek olan Avrasya Tüneli geçiş ücretleri doların rekor üzerine rekor kırması sebebiyle bugün itibarıyla yüzde 16 (2 TL) zamlandı. Devamı..

   Yatırımlara proje bazlı devlet yardımı
  Asgari sabit yatırım tutarı 100 milyon dolar olan projeler için firmalara proje bazlı devlet yardımı verilebilecek Devamı..

   Kanal İstanbul'da İkinci Haliç Planı
  Kanal İstanbul kapsamında yer alacak projelerin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Kanal İstanbul, Boğaz’a benzeyecek. Kanalda, ikinci haliç yer alacak. Kanal bölgesinde, bungalov tipi evlerle ekolojik turizm alanı da yaratılacak Devamı..

   İSTANBUL BÖYLE OLACAK
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş'ın "Odak Şehir İstanbul" projeleri kapsamında trafiği rahatlatmak için 16 yeni tünel yol inşaatına başlanıyor. Bir tünel yol inşaatı devam ediyor, 11 tünel yolun projelendirme çalışmaları devam ediyor. Devamı..

   Motorlu Taşıtların ÖTV'sini Yeniden Belirleyecek Olan Kanun Meclis'ten Geçti
  Motorlu taşıtların ÖTV oranlarını çeşitli kriterlere göre yeniden belirlemeye yönelik kanun tasarısı TBMM'de kabul edildi. Devamı..

   Kanal İstanbul eşsiz bir eser olacak
  16. Müsiad Expo’da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardı ardına açılan yatırımlara ve yeni projelere vurgu yaparak, “Sırada Kanal İstanbul var, eşine az rastlanır bir proje olacak” dedi Devamı..

   Gayrimenkul Sertifikaları Tebliği Yeniden Yazıldı!
  5 Temmuz 2013 tarihli ve 28698 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Gayrimenkul Sertifikaları Tebliği (VII-128.2)“nde değişiklik yapan “Gayrimenkul Sertifikaları Tebliği (VII-128.2)’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (VII-128.2a)“, 3 Ağustos 2016 tarihli 29790 sayılı Resmi Gazete‘de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Devamı..

   Kentsel dönüşümde yeni dönem başlıyor
  SPK Başkanı Ertaş, gayrimenkul sertifikaları düzenlemesinin birkaç gün içerisinde resmi gazetede yayımlanacağını belirterek, "Düzenleme ile birlikte kentsel dönüşümde yeni bir dönem başlayacak" dedi. Devamı..

   Panoramik Dünya Kültür Sağlık Eğitim Hizmetleri Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!
  Panoramik Dünya Kültür Sağlık Eğitim Hizmetleri Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, Hasan Sarı, Yasin Tükek, Mehmet Özdek, Türker Taşdöğen, Özkan Özkan, Metin Gürsan, Ahmet Rasim Tükek tarafından kuruldu Devamı..

   KENTSEL DÖNÜŞÜM YÖNETMELİĞİ
  6306 Sayılı yasanın uygulama yönetmeliği 27.10.2016 tarihinde değişti. 27.10.2016 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete ile; Kentsel dönüşüm sürecinde yaşanan sıkıntıların büyüklüğü nedeniyle neredeyse yönetmelikte çok Devamı..
1 2 3 4 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 2
Dün: 31
Toplam: 16569