- Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Küçükçekmece Şubesi, Şube Kodu: 867 , Hesap No: 64520230-5001 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


DERNEĞİMİZ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 17 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DA YAPILACAKTIR.YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 24 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ AYNI SAATTE NİSAPSIZ OLARAK YAPILACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULUR


" PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "   İLGİLİ BAKANLIK/BAKANLIKLARA 30.11.2016 TARİHİNDE RESMİ OLARAK BAŞVURUDA  BULUNULMUŞTUR.

TÜM İÇ DIŞ KUMSAL HALKINA HAYIRLI OLSUN.

 


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "

İLE İLGİLİ BAŞVURUMUZUN İLK CEVABI GELMİŞTİR.

GELEN YAZIDA BİRKAÇ EKSİKLİK BİLDİRİLMİŞ,

TAMAMLANMASI İSTENMİŞTİR.

DUYURULUR..


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ"

ÇED RAPORU ÇIKMIŞTIR.


Hafta sonu gezi düzenlenecektir tüm üyelerimizi bekliyoruz.


Mehmet Demir vefat etmiştir ailesine sabır yakınlarına başsağlığı dileriz.


Önümüzdeki hafta Betül Yıldırım oğlu İlker Yıldırım evlenecektir tüm dostlarımızı düğüne bekleriz.


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,6134   5,6235
EURO 6,4316   6,4432
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   Panoramik Dünya Kültür Sağlık Eğitim Hizmetleri Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!
  Panoramik Dünya Kültür Sağlık Eğitim Hizmetleri Yapı İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi, Hasan Sarı, Yasin Tükek, Mehmet Özdek, Türker Taşdöğen, Özkan Özkan, Metin Gürsan, Ahmet Rasim Tükek tarafından kuruldu Devamı..

   KENTSEL DÖNÜŞÜM YÖNETMELİĞİ
  6306 Sayılı yasanın uygulama yönetmeliği 27.10.2016 tarihinde değişti. 27.10.2016 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete ile; Kentsel dönüşüm sürecinde yaşanan sıkıntıların büyüklüğü nedeniyle neredeyse yönetmelikte çok Devamı..

   DERNEĞİMİZDEN EĞİTİME KATKI
  Her yıl olduğu gibi bu yıl da derneğimiz okullara kitap dağıtımı yapmıştır. İlköğretim ve anaokullarında okuyan öğrencilere Kaymakamlık, MURSAD ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hikaye kitabı hediye edildi. Kitap dağıtımı Mursad Dereneği Başkanı ihsan Yay ilçe Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu ve ilçe... Devamı..

   ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİMİZE BURS
  Derneğimizin aracılığıyla Kırşehirli İş Adamları tarafından üniversite öğrencilerimize burs sağlanmaktadır. Yararlanmak isteyen üniversite öğrencilerimizin lisans öğrencisi olmaları gerekmektedir. Devamı..

   DÜĞÜNÜMÜZ VAR
  Yeni bir hayatın başındasınız mutların en taze anındasınız. Nasıl başlarsa öyle biter dedikleri zamandasınız. Uğurlu günleriniz çok olsun gönül evinizde mutluluk çiçekleri açsın güven ve sadakat hayatınızın tapusu olsun. Sağlığınız evinizin çatısı olsun sofranızın rızkı çok,muhabbeti bol olsun, evlatlarınız olsun,... Devamı..

   CİĞERİMİZ YANDI
  Anız yakma Anadolunun belası oldu, rahat ekim yapabilmek için anız yakan cahil yada aymaz insanlar memleketın yeşil örtüsünü yok ediyor. Geçen yıl bırakılan ateş bağları yakmıştı, bu sene de köyümüzden bırakılan ateş yıllar önce dikilen santim santim büyümesini izlediğimiz çamları yaktı. Muhtar aradı sesi titriyordu ... Devamı..

   DERNEĞİMİZDE YEMEKLİ GECE
  Bazı arkadaşlarımız sitemiz etrafında birleşerek düzenlediği birlik beraberlik ve eğlence yemeğinde katılımcıların güzel vakit geçirdiklerini sanıyorum. Mekanın ve köyümüzün sanatçılarının söyledi ği türküleri dinleyip halaylar çektik. İnsanlar masaları dolaşarak sohbetler etti. Gelen arkadaşların söylediği gibi... Devamı..

   DERNEĞİMİZDEN EĞİTİME KATKI
  Her yıl olduğu gibi bu yıl da derneğimiz okullara kitap dağıtımı yapmıştır. İlköğretim ve anaokullarında okuyan öğrencilere Kaymakamlık, MURSAD ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hikaye kitabı hediye edildi. Kitap dağıtımı Mursad Dereneği Başkanı ihsan Yay ilçe Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu ve ilçe... Devamı..

   PARK HALİNDEKİ BİR OTOMOBİLİN ÜZERİNE TOPRAK KAYDI.
  Hanönü ilçesinde, park halindeki bir otomobilin üzerine toprak kaydı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, emekli polis memuru Ali Çotuk, ağabeyi Celal Çotuk ile Sarıalan köyündeki bahçesinde çalıştıktan sonra biraz dinlenmek üzere Yenice köyü köprüsü yakınlarında bulunan kahvehaneye geldi. Çotuk, 34 LOT 94 plakalı... Devamı..

   KISITLI İMKAN VE İNSANLA 3000 AĞAÇ DİKİLDİ
  Herkesin bildiği gibi bizim köyümüz de zamanında çok göç vermiş, şimdilerde büyük şehirlerde çocuklarımız evlenip aile kuruyorlar, köyle bağları bir şekilde devam ediyor, işte bizim görevimiz burada başlıyor. Baba, çocuk, torun hep beraber el ele verip ata yurdu olan köyümüzü köyde yaşayanlarla birlikte tamamen yok... Devamı..

   KÖYÜN ŞENLİĞİ KÖYLÜYÜ ŞENLENDİRDİ
  Büyüklerimiz bir evin kişi sayısını ifade ederken şenlik sözcüğünü kullanırlardı; bu ifadeyi sanırım bilmeyenimiz yoktur. Belki gençlerimiz bilmeyebilir ama işte görüldüğü üzere onlarda bizden öğrenecekler yöremizde kullanılan bize özgü sözcükleri. Artık evin şenliği yada burada kaç şenlik var dediklerinde oradaki... Devamı..

   AFET
  Kısa süreli çok şiddetli yağan yağmur ve dolu köyümüzdeki ekili alanlara çok büyük hasar vermiş. Bir yıl boyunca emek verip yetiştirdikleri mahsul on dakika içerisinde yok olmuş. Birçoğumuz buna çiftçinin kaderi diyor , değişen iklim in en çok etkilediği kesim çiftçi. Devamı..

   VEFAAT
  Satı Görür Mehmet Görür ün eşi (Dıngıl Ali gilin) 17.04.2011 de vefat etmiştir kendisine Allahtan rahmet yakınlarına sevenlerine ve tüm köylülerimize başsağlığı diliyoruz cenaze 18.04.2011 de külah köyünde defnedilecektir Devamı..
1 2 3 4 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 17
Dün: 94
Toplam: 24757