- Aidat ve bağışlarınızı Ziraat Bankası Küçükçekmece Şubesi, Şube Kodu: 867 , Hesap No: 64520230-5001 nolu hesaba yatırabilirsiniz.
Duyurular

Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


DERNEĞİMİZ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 17 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DA YAPILACAKTIR.YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 24 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ AYNI SAATTE NİSAPSIZ OLARAK YAPILACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULUR


" PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "   İLGİLİ BAKANLIK/BAKANLIKLARA 30.11.2016 TARİHİNDE RESMİ OLARAK BAŞVURUDA  BULUNULMUŞTUR.

TÜM İÇ DIŞ KUMSAL HALKINA HAYIRLI OLSUN.

 


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "

İLE İLGİLİ BAŞVURUMUZUN İLK CEVABI GELMİŞTİR.

GELEN YAZIDA BİRKAÇ EKSİKLİK BİLDİRİLMİŞ,

TAMAMLANMASI İSTENMİŞTİR.

DUYURULUR..


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ"

ÇED RAPORU ÇIKMIŞTIR.


Hafta sonu gezi düzenlenecektir tüm üyelerimizi bekliyoruz.


Mehmet Demir vefat etmiştir ailesine sabır yakınlarına başsağlığı dileriz.


Önümüzdeki hafta Betül Yıldırım oğlu İlker Yıldırım evlenecektir tüm dostlarımızı düğüne bekleriz.


İstanbul Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 3,7874   3,7942
EURO 4,6369   4,6453
       
Namaz Vakitleri
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Anket
Derneğimizin Çalışmalarını Nasıl Buluyorsunuz?


 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  HABERLER


   Merakla beklenen çılgın projede ilk adım atıldı!
  Cumhurbaşkanı’nın çılgın projesi Kanal İstanbul için ilk resmi adım atıldı ve Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) süreci başlatıldı. Merakla beklenen proje Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy’den geçiyor. Proje maliyeti 60 milyar lira olarak açıklanan Kanal İstanbul 45 km uzunluğunda olacak. Devamı..

   KANAL İSTANBUL' KATKI PAYI MODELİ
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul gibi büyük yatırımlarda" katkı payı” modelinin büyük yatırımlar için gündeme alındığını ifade etti Devamı..

   Kanal İstanbul’da Önce Köprüler Yapılacak!
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul projesinde bütün güzergahlarla ilgili nihai aşamaya geldiklerini ve artık güzergahlarla ilgili tekrar bir çalışma yapmayacaklarını söyledi. Devamı..

   D-100’e paralel metro Beylikdüzü’ne gelecek
  Sefaköy-Beylikdüzü metrosu için düğmeye basıldı. Hat D-100 karayoluna ve metrobüse paralel yapılacağından Avrupa yakasındaki ulaşım ağının en önemli metrosu olacak. İhale bedeli 1 milyar 865 lira olarak belirlenen yeni metronun Sefaköy-Başakşehir arasında yapılması planlanan Havaray hattına da entegrasyonu sağlanacak. Devamı..

   Kanal İstanbul'un hafriyatından bakın ne yapılacak!
  Kanal İstanbul'un finanse edilmesi için inşaattan çıkan hafriyatla yeni adalar yapılacağı belirtiliyor Devamı..

   Dernek 2017 Olağan Genel Kurul Toplantisi İlani
  Dernek 2017 Olağan Genel Kurul toplantısının Dernek üyelerine İLANEN TEBLİĞİDİR. Devamı..

   2017 Yılına Ulaştırma Projeleri Damga Vuracak
  Türkiye'nin, bölgesel ve kıtalar arası ticarette bir köprü konumuna gelebilmesi amacıyla yapılması planlanan dev ulaşım projeleri damga vuracak. Devamı..

   İNDER'den Kentsel Dönüşüme 32 maddelik çözüm
  Kentsel dönüşümde Bakanlığa iletilen 32 maddelik İNDER Kentsel donusum konferansı Sonuç Bildirgesi 7 Aralık tarihinde İNDER tarafından gerçekleştiirlen Kentsel Dönüşüm Çözümleri Konferansından 32 maddeden oluşan bir sonuç bildirgesi yayımlandı Devamı..

   İstanbul’un CHP’li 4 ilçesi için önemli karar
  İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi İstanbul'un CHP'li belediyeleri Maltepe, Beşiktaş, Ataşehir ve Büyükçekmece'nin bazı mahallelerinde kentsel dönüşümün önünü açan imar planları onayladı. Kentsel dönüşümün başlayacağı mahallelerden bir tanesi de tapu sorunlarının yıllardır çözülemediği Maltepe'nin Gülsuyu-Gülensu... Devamı..

   Arsa Payının Düzeltilmesi Davasına İlişkin Hüküm Ve Sonuçlar
  Kat Mülkiyeti Kanunumuza, 2814 sayılı yasa ile KMK’da yapılan değişiklik ile girmiş “arsa payının düzeltilmesi davası” son günlerde Mahkemeleri meşgul edecek gibi gözükmektedir. Çünkü afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi yolunda kat irtifakı/kat mülkiyetine konu yapıların yıkım sonrasında paylı mülkiyete... Devamı..

   İstanbul'da ‘Tarihi Yarımada’ya elveda
  CHP’li 8 meclis üyesinin açtığı dava reddedildi, Sirkeci Garı ve İETT Garajı alanı şimdilik kurtuldu ama Kumkapı ile Yedikule imara açılıyor. Devamı..

   Armutlu için dönüşüm kararı
  İstanbul’da Sarıyer’e bağlı Armutlu (Fatih Sultan Mehmet Mahallesi), 2012 yılında alınan ‘riskli alan’ kararının Danıştayca iptalinin ardından, dün ikinci kez ‘riskli alan’ ilan edildi. Devamı..

   İstanbul’dan Gemlik’e iki ayrı yoldan gitmenin maliyetini çıkardık
  Geçtiğimiz Çarşamba günü yeni yollar ve köprüleri kullanarak Gemlik’e kadar gittim. Harcadığım 49 liralık yakıtı da hesaba kattığımda bu konforlu ve hızlı yolculuğun bana faturası otoyollar ve köprüler dahil tam 187 lira 30 kuruş oldu. Dönüşü eski yollardan, vapur ve FSM Köprüsü üzerinden gerçekleştirdim. Onun... Devamı..

   Kanal İstanbul'a yabancı akını
  Uzakdoğu'dan Avrupa'ya, 20 ülkeden yabancı yatırımcı Kanal İstanbul ve 3'üncü Havalimanı'nı radarına aldı. Yabancılar 2 bin dönümlük arazi satın aldı Devamı..

   Başkanlık hızlandırıldı çünkü geçim derdi oyunu bozabilir
  Pazartesi röportajında bu hafta, ekonomist, yazar Mustafa Sönmez’e 'Ne oluyor, Türkiye nasıl bir krizle karşı karşıya?' diye sorduk. Serpil İLGÜN Devamı..
1 2 3 Geri İleri 
Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Aidat Borcu Sorgulama
   
 
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 2
Dün: 31
Toplam: 16569